Alytaus vaikų globos namų šeimynų Užgavėnių šventė tapo labdaros akcija „Kviečiu į svečius“. Globos namų auklėtiniai kvietė svečius įsigyti ir paragauti jų pačių pagamintų blynų ir kitų kepinių.


Pasivaišinę svečiai savo dėkingumą išreiškė paaukodami labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“. Organizacija gautas lėšas skiria nepasiturintčiųjų maitinimui. 

Šventiniame renginyje dalyvavo ir šios įstaigos bendruomenę šventės proga pasveikino Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė.

Susirinkusiems ji linkėjo puikios nuotaikos ir gražios šventės, taip pat perdavė Alytaus miesto savivaldybės mero, iniciatyvos „Kviečiu į svečius" globėjo Vytauto Grigaravičiaus saldžią dovaną.

Alytaus vaikų globos namų bendruomenę sveikino ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius Sabatauskas.

Užgavėnėse netrūko linksmybių – skambėjo Vaikų globos namų gyventojų dainos, buvo žaidžiami įvairūs žaidimai.


Prie akcijos „Kviečiu į svečius" prisijungė Raudono Kryžiaus Alytaus skyriaus darbuotojai, Alytaus miesto savivaldybė. Akciją globojo Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius.

Labdaros iniciatyva „Kviečiu į svečius“ vyksta nuo 2011 metų. Šiais metais vaišes ruošia politikos, sporto, žiniasklaidos ir pramogų pasaulio atstovai, visuomenės veikėjai ir, žinoma, socialiai atsakingi piliečiai.