Smagiausių švenčių metu – labdaringos vaišės

Artėja smagiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji Metai! Šventiniu laikotarpiu kyla ūpas susiburti, pasikalbėti apie besibaigiančius metus ir, žinoma, pasivaišinti.

Prieškalėdiniu laiku prasta rengti darbo kolektyvų susibėgimus ar pasisėdėjimus -  taip stiprėja draugiški kolegų santykiai, gerėja komandinis darbas ir tarpusavio supratimas, auga lojalumas ir produktyvumas – visko ir neišvardinsi. 

 

Tačiau yra dar viena – ypatinga – proga susiburti. Tai – labdaringos vaišės, kurias tinka rengti būtent šiuo laiku, kai visų širdys prisipildo gerumo, dosnumo ir atjautos.

 

„Maisto bankas“ drauge su garsiausia Lietuvoje kulinarinių laidų vedėja ir knygų autore Beata Nicholson skatina darbo kolektyvus  rengti labdaringas vaišes „Kviečiu į svečius”.

 

Kaip tai veikia? – vaišių organizatoriai parūpina valgių ir pasikviečia svečių, o šie pasivaišinę savo dėkingumą išreiškia pinigais, kurie paaukojami „Maisto bankui“. Kiekvieną  gautą eurą pavirsime 15 porcijų valgio nepasiturintiems!

 

Labdaringų vaišių formatas tinka pats įvairiausias -  vakarėlis,  pusryčiai ar „brunch“as darbe, suneštinis balius ar „pyragų mugė“ – išmonei nėra ribų. 

 

Tad kviečiame pasitinkant šv. Kalėdas įsijungti į kilnią iniciatyvą„Kviečiu į svečius“ - surengti labdaringas vaišes ir surinkti lėšų skurstančių maitinimui. Tegul nepasiturintiems šventės būna sotesnės!

 

Užregistruokite savo vaišes čia – ir mes Jums atsiųsime vizualines priemones.

 

Daugiau informacijos maloniai prašome kreiptis tel. 8 684  42439 ar tadas@maistobankas.lt

 

Širdingai Jums dėkojame!