Vėl ruduo, derliaus gausybės ir smagių švenčių metas. Šviežio maisto gausa ir sunkių derliaus nuėmimo darbų pabaiga bei gražūs rudens orai lietuviams leisdavo kelti vestuves, rengti giminės sueigas, kaimynų pobūvius, varžytuves ir kitokius smagius pasibuvimus, kurių svarbi dalis, žinoma, būdavo vaišės. Vaišindamiesi lietuviai ne tik palepindavo artimųjų gomurį, bet nepamiršdavo atsidėkoti darbus nudirbti padėdavusiems samdiniams, prie stalo pasikviesdavo vargingiau gyvenančius gimines ar kaimynus, lankydavo ligonius, šelpdavo elgetas.

Todėl sakome: vėl atėjo metas rengti nepaprastas – labdaringas - vaišes! Vėl kvieskimės į svečius draugus, gimines, kolegas ar kaimynus, nustebinkime juos išradingais gardžiais valgiais ir tuo pačiu pakvieskime juos paaukoti vargingiau gyvenančių maitinimui. Kiekvieną Jūsų paaukotą eurą ,,Maisto bankas“ pavers 24 valgio porcijomis nepasiturintiems – vienoms vaikus auginančioms mamoms, daugiavaikėms šeimoms, vaikų dienos centrų lankytojams.

Jei norėtumėte patarimo dėl renginio idėjų ar prireiktų rekvizito dekoracijoms – maloniai kviečiame kreiptis ir registruotis. Daugiau informacijos suteiks projekto vadovė Deimantė Žebrauskaitė (deimante@maistobankas.lt).

Taigi kvieskitės svečių ir padarykite gerą darbą! Ačiū Jums už Jūsų gerą širdį!