Lietuvių pamėgtas projektas „Kviečiu į svečius“ grįžta vėl. Labdaringos vaišės – ne tik proga smagiai praleisti laiką su šeima ir bičiuliais ar kolegomis, bet ir padėti pamaitinti nepasiturinčius.

 

Artėjant tautinėms šventėms, „Maisto bankas“ kviečia rengti jau tradicinėmis tapusias labdaringas vaišes „Kviečiu į svečius“.


Pakvieskite savo draugus, šeimos narius, kolegas ar kaimynus pabūti kartu, pasivaišinti ir tuo pačiu paaukoti nepasiturinčiųjų maitinimu.

Projekto dalyviai vaišes rengia pačiu įvairiausiu būdu – vieni surengia suneštinių valgių vakarienę, kiti - pyragų konkursą; vienur bendrovės padaliniai kviečia vieni kitus pusryčiauti ir varžosi išmone, kitur darbuotojus pavaišina bendrovės vadovai.

Į vaišes kviečiami kolegos, verslo partneriai, klientai, bendraminčiai, pastato kaimynai. Vienur kolegas vaišina per kavos pertauka, kiti surengia tikrą balių - žodžiu, kaip kam norisi ir leidžia aplinkybės, ribų nėra. Idėjų vaišėms rasite čia.

Kiekvieną paaukotą eurą „Maisto bankas“ pavers 15 valgio porcijų nepasiturintiems – vienoms vaikus auginančioms mamoms, daugiavaikėms šeimoms, vaikų dienos centrų lankytojams.


Šiais metais planuojame kelti keturias „Kviečiu į svečius“ bangas. Pirmoji pažymėta Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios šventėmis bei tarp jų įsitenkančiomis smagiomis Užgavėnėmis. Temų vaišėms tikrai netrūks – nuo trispalvių vaišių, tradicinių lietuviškų patiekalų ragavimo, Užgavėnių blynų ir įdomesnių Pasninko valgių.


Antrą bangą kelsime vasarą – raginsime poilsiautojus ir pramogautojus ne tik smagiai leisti gražias vasaros dienas, bet ir padėti pamaitinti tuos, kuriems likimas šypsosi retai.

Rugsėjį pakviesime tradiciškai mėgautis gausiu nauju rudens gėrybių derliumi. O artėjant žiemai apimti artėjančių švenčių nuotaika kviesime dalintis gerumu.


Tad šeštasis „Kviečiu į svečius“ sezonas prasideda! Kviečiame Jus būti vaišingais ir dosniais.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą projekte suteiks projekto vadovė Deimantė Žebrauskaitė (deimante@maistobankas.lt).