Labdaringų vaišių projektas „Kviečiu į svečius“ įpusėjo. Vaišes jau surengė politikai, socialinių organizacijų atstovai, savanoriai, aktyvūs piliečiai.


„Kviečiu į svečius“ startavo Rietave, kur Socialinių paslaugų centro darbuotojai pietų pertraukos metu iškėlė cepelinų puotą. Ne pirmus metus projekte dalyvavęs centras šiais metais surinko 155 eurus.


Skuodo bendruomenę sukvietė Švč. Trejybės parapijos klebonas, dekanas Saulius Damašius. Vaišėse dalyvavo miesto tarybos nariai, meras Petras Pušinskas, vietos verslininkai. Iš viso labdaringų vaišių metu buvo paaukota 490 eurų.

Kauno „Panemunės“ senelių namų rengtos labdaringos vaišės tapo smagia Užgavėnių švente. Į renginį susirinko visa bendruomenė. Šventės metu buvo galima nusipirkti kibinų, blynų, pyragų, o surinktos lėšos perduotos „Maisto bankui“ ir skirtos nepasiturinčiųjų maitinimui. Iš viso „Panemunės“ senelių namai nepasiturinčiųjų maitinimui surinko 202 eurus.

„Kviečiu į svečius“ idėjai neliko abejingi ir savanoriai. Panevėžio rajono padalinio savanorė Aušra Šukienė į svečius pakvietė kolegas, kuriuos vaišino šiupinine sriuba.

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas kartu vaišinosi desertu, o susitikimo pabaigoje paaukojo lėšų „Maisto bankui“. Iš viso jie surinko 165 eurus.

Darbuotojus suneštinių pietų pakvietė Ūkio ministerija. Kartu smagiai praleidę laiką ir pabendravę jie paaukojo nepasiturinčiųjų maitinimui.


Jau ne pirmus metus „Kviečiu į svečius“ dalyvaujanti Rėkyvos gyvenvietės bendruomenė į labdaringus priešpiečius susirinko ir šiais metais. Ta proga Šiaulių regiono padalinio vadovė Lauryna Palekienė bendruomenei padėkojo už nuolatinį bendradarbiavimą ir entuziazmą.


Tačiau projektas tik įsibėgėjo. Į svečius dar pakvies Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, o akcijai baigiantis pakviesime į šventinius labdaringus pusryčius.

Labdaros iniciatyva „Kviečiu į svečius“ vyksta nuo 2011 metų. Šiais metais vaišes ruošia politikos, sporto, žiniasklaidos ir pramogų pasaulio atstovai, visuomenės veikėjai ir, žinoma, socialiai atsakingi piliečiai.