Penktadienio rytą Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) administracija pradėjo netradiciškai – sudalyvavo „Maisto banko“ projekte „Kviečiu į svečius“.

Dešimt SKM darbuotojų ir partnerių svečiavosi restorane „Untold“, kur ne tik pusryčiavo, bet ir patys prisidėjo prie patiekalų gamybos.


Gaminti maistą padėjo virtuvės šefas Jonas Jonušas. Po skanios dienos pradžios kolegos atliko esminį šio projekto akcentą – paaukojo tiems, kuriems labiausiai reikia maisto.


„Turėjome visiškai kitokį rytą su SKM. Nauja patirtis, įdomios istorijos, skanus maistas, o svarbiausia - kilni misija.


Tikrai smagu prisidėti prie tokios akcijos, kuomet ne tik gerai praleidome laiką su kolegomis, bet ir padarėme gerą darbą. SKM kolektyvas visuomet pasiruošęs sudalyvauti tokiose iniciatyvose.


Labai tikiuosi, kad prie šios akcijos prisidės ir daugiau žmonių“,- išskirtinę dienos pradžią apibendrino SKM direktorius Justas Jankauskas.


„Maisto bankas“ vieną paaukotą eurą paverčia net 15 porcijų maisto. Jei tai tiesa, Sostinės krepšinio mokykla prisidėjo prie mažiausiai 1000 alkanųjų pavalgydinimo.


Labdaros iniciatyva „Kviečiu į svečius“ vyksta nuo 2011 metų. Šiais metais vaišes ruošia politikos, sporto, žiniasklaidos ir pramogų pasaulio atstovai, visuomenės veikėjai ir, žinoma, socialiai atsakingi piliečiai.