Alytaus vaikų globos namų gyventojai kviečia miesto įmones, organizacijas, įstaigas ir miesto gyventojus kartu švęsti Užgavėnes vasario 28 d. 15.30 val.

Labdaringa iniciatyva „Kviečiu į svečius" – puiki proga gero maisto mėgėjams surengti smagias vaišes ir kartu padėti pamaitinti nepasiturinčius.

Kasmet geros valios žmonės raginami ruošti vakarėlius, piknikus, gaminti pusryčius ar pietus savo draugams, bendradarbiams ar kaimynams. Geradariai pagamina valgių, pasikviečia svečių, o šie pasivaišinę savo dėkingumą išreiškia pinigais, kurie paaukojami „Maisto bankui". Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas" gautas lėšas skiria nepasiturintiesiems maitinti.

„Kviečiu į svečius" – tai džiaugsmo, dėkingumo, dosnumo virusas, paskleistas kulinarinių laidų vedėjos ir knygų autorės Beatos Nicholson ir „Maisto banko". Tai nestabdoma ir nesustabdoma labdaringa iniciatyva vaišinantis surinktomis lėšomis padėti nepasiturintiems.

Kiekvienas Jūsų paaukotas euras „Maisto bankui" leidžia nepasiturintiems patiekti 15 porcijų valgio.

Prie šios akcijos taip pat jungiasi ir Raudono kryžiaus Alytaus skyriaus darbuotojai, Alytaus miesto savivaldybė. Akcijos globėjas – miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.