Kodėl tai svarbu?

„Kviečiu į svečius“ – tai džiaugsmo, dėkingumo, dosnumo rudeninis virusas, paskleistas kulinarinių laidų vedėjos ir knygų autorės Beatos Nicholson ir „Maisto banko“. Tai nestabdoma ir nesustabdoma labdaringa iniciatyva vaišinantis surinktomis lėšomis padėti nepasiturintiems.

 

Kiekvieną prisidėti gali skatinti skirtingi motyvai:

 

-          DŽIAUGSMAS: „Kviečiu į svečius“ suteikia progą gero maisto ir draugijos mėgėjams pakviesti prie vieno stalo geriausius draugus, seniai matytus giminaičius ar vis lekiančius kolegas, pasidžiaugti atokvėpio ir bendravimo akimirkomis.

 

-          DĖKINGUMAS: Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus. „Kviečiu į svečius“ skatina savo dėkingumą už skanų maistą puikioje kompanijoje išreikšti pinigais, vėliau perduodamais „Maisto bankui“. Savo ruožtu, jis visų už vaišes paaukotas lėšas „paverčia“ maistu skurdžiai besiverčiantiems žmonėms.

 

-          DOSNUMAS: „Kviečiu į svečius“ kasmet vis plečiasi, o dosnių aukojančiųjų iniciatyva per projekto gyvavimo metus jau surinkta virš 145 tūkst. litų (>42 tūkst. eurų). Kiekvienas Jūsų paaukotas euras „Maisto bankui“ leidžia nepasiturintiems patiekti 15 porcijų valgio. 

„Kviečiu į svečius” ataskaita 2014

Todėl artėjant šventėms kviečiame rengti labdaringas vaišes! Raginame ruošti vakarėlius, piknikus, gaminti pusryčius ar pietus savo draugams, bendradarbiams ar kaimynams.

 

Kvieskite svečius, svečiuokitės, o mūsų, organizatorių, palaikymo, patarimų bei vizualinės paramos sulauksite registruodamiesi!